Ontwerp zonder titel (20) (1)

Nieuwe app voor de Nederlandse Vereniging van Parkmanagers

vrijdag 28 juni 2024

Wie zijn jullie?

De Nederlandse Vereniging van Parkmanagers (NVVG) is een vereniging voor parkmanagers die zich bezighoudt met het beheer en de ontwikkeling van bedrijventerreinen. De NVVG biedt een waardevol netwerk voor kennisuitwisseling en inspiratie op het gebied van parkmanagement voor bedrijventerreinen en andere werklocaties. We vormen een toegankelijk en ongedwongen netwerk voor parkmanagers die verantwoordelijk zijn voor ten minste één bedrijventerrein. Onze vereniging is er om onze leden te informeren en te inspireren met relevante content, de nieuwste ontwikkelingen en inspirerende cases binnen parkmanagement, gebiedsontwikkeling en -beheer. Hierdoor kunnen onze leden hun persoonlijke kennis verbreden en hun ideeën delen met vakgenoten, zowel via ons LinkedIn-netwerk als tijdens de inspirerende bijeenkomsten die we het hele jaar door organiseren en nu ook via onze eigen Semble-app!

Wat vinden jullie belangrijk?

  • ​Kennis delen in een veilige omgeving
  • Netwerken waardoor zakelijke relaties ontstaan
  • Bijeenkomsten organiseren en leden meteen uitnodigen
  • In gesprek gaan en vragen kunnen stellen
  • Ledenadministratie
Ontwerp zonder titel (20) (1)
Deel dit bericht via